» Poradna » Notebooky

Gigabyte AERO 15 - kde koupit

Zdravím,vyhlídl jsem si notebook AERO 15 od gigabyte. Jenže zatím není v čechách ke koupi. Zkoušel jsem psát alze a czc, ale ani jeden ho neplánuje vyskladňovat. Takže otázka. Víte o někom v čechách, kdo dodává notebooky gigabyte a mohl by někde v krátké době naskladnit ? Jak velký je problém, když koupím notebook v EU ? Musím platit jen DPH, a záruka platí po celé EU stejně ? Po případě když bych to koupil z USA, nevíte aktuální poplatky co by se za to platily ? Z USA by to stálo 47k, z EU 60k.Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Z USA se ti to 100% nevyplatí...musíš platit DPH+CLO+POŠTU+PROVIZIKdyž koupíš v EU, neplatíš nic navíc, záruka je ale platná pouze v zemi nákupu + budeš mít jinou mutaci klávesnice.Nevidím důvod, proč dávat přednost tomuto Gigabyte, když min stejně kvalitní a v něčem lepší je MSI GS63VR.

MSI není tak krásně oranžovej/zelenej, ale jen nudně černej