» Poradna » Ostatní

GIF

Zdravím, chci se zeptat, jak vložim GIF na Instagram? Potřebuji ho tam vložit přímo, tak aby lidi, když budou chtít udělat stories, tak zadali jen název a on jim vyskočil. Dělá se to nějak přes giphy.com, ale je potřeba mít nějaký business účet a já nevím, jak se dělá. Pomůže mi někdo? Děkuji

Odpovědi na otázku

Nevim jak tam, nemusim mit vsechno.V G+ je sdilim treba verejne. Kdo zavita uvidi. Nebo se zpravou ci bez konkretnim. Ne jen odkaz