» Poradna » Programy

Gif zoner photo studio

ahoj jde dat gif do zoner photo studio 17 pro tak aby se hybal?

Odpovědi na otázku

Skoro určitě jsem takový gif v Zoneru viděl. Ale netuším, zda ho to umí udělat.

Animovaný GIF je sekvence několika statických GIFů, které se přehrávají ve smyčce.Ne každý prohlížeč je umí zobrazit a ne každý editor je zobrazí v pohyblivém stavu. Nevím zda to umí zobrazit Zoner Photo Studio.Zobrazit v pohybu je umí IrfanView (a možná že i něco jiného ...)Na tvorbu animovaných GIFů má Zoner nástroj - hledejte Zoner GIF Animator.https://www.stahuj.cz/grafika_a_design/animace/...