» Poradna » Ostatní

Ghost Recon Wildlands (PC) a ovladač Xbox ONE S Bluetooth

Zdravím mám problém zakúpil som si hru Ghost Recon Wildlands hra mi ide na 60fps ale ako náhle pripojím bezdrôtoví ovládač xbox one s cez bluetoot tak mi hra seká a ide tak na 30fps ked odpojím ovládač hra ide na 60fps keď pripojim ovládač cez USB kábel hra neseká a ide normálne 60fps u iných hrách mi to nerobí. Nejaké radi ? určite sa riešil už tento problém niekde na fóre ale ja neviem anglicky tak to sotva najdu. ďekujimoj PC: PC i5-660016GB RAM500GB SSDGTX1060 3GB

Odpovědi na otázku

Nikdo nič ? :/

Pokud nevíš anglicky, zkus playmana, českého distributora UBI

It can be noticed that when pressing the Xbox button on the gamepad and resuming gameplay, the game may suffer from a FPS drop for a few seconds. This issue has already been fixed for the next patch.