GF 5500 FX a hra RTCW

Zdravicko vsem! Mam velky problem, dnes jsem si zakoupil graf. kartu MSI GeForce FX 5500 a jde dobre, jen nejak mi nejde Return to Castle Wolfenstein. Hru spustim, hraji, ale obcas (casto) se stane, ze hra sekne a za chvili (asi 30 s) se odsekne, nekdy ani to ne a musim resetovat. V nastaveni se moc nevyznam, nevite, cim by to mohlo byt? Ve "Wolfovi" jsem zkousel různe rozliseni, nic nepomohlo, prosim moc o pomnoc, diky Pes

Odpovědi na otázku

Může to být způsobené přehříváním karty. Případně nepřiměřeným přetaktováním.

presne tuto kartu mam aj ja. zatial sa mi ale nestalo, ze by sa mi nieco seklo (RTCW som na nej presiel cely v pohode). ale vzhladom na fakt, ze v poslednom case boli celkom slusne horucavy a tato karta (aspon moja) ma len pasivne chladenie, mohlo by ist o prehrievanie. ja som sa na mojej uz parkat popalil a to celkom slusne. tato karta snad ani nema teplotne cidlo, takze sa celkom tazko dozvies, aka je teplota jadra. robi to len na wolfovi, alebo si skusal aj ine hry? po akej dobe po spusteni hry sa vacsinou sekne?

no ta karta no.... mohl treba kopit GF6200 coz je +- za stejnej peniz.asi to muze delat teplota a nebo coz mi u tehle hry taky delalo v multiplayeru ze jsem musel testovat ruzne ovladace.mam GF 6600TD.otestuj ty ovladace.a jeste v ovladacich karty zakaz vertikalni sinchronizaci nekdy to pomuze