» Poradna » Mobily

Gesto u telefonu s čtečkou otisků

Přátelé, poradil by mi tady někdo, jak se dostaneme do Huawei Prime Y6 2018 telefonu, kde jsem nastavil 10-leté dceři odemykání pomocí čtečky otisků a rozpoznání obličeje (což normálně funguje) a nějak si tam aktivovala možnost, že se ji to každý třetí den ptá na gesto. Ale to úspěšně za ty tři dny zapomněla. Nyní se to pořád dokola ptá na gesto a navíc to ještě chce po pár chybách čekat 10 minut. Takže celkem patová situace. Čtečka nefunkční, rozpoznávání také. Chtěl jsem telefon smazat, ale když jsem se přihlásil do google účtu, zjistil jsem, že tam z nějakého důvodu nemá fotky ani kontakty. Tak mi přijde škoda smazat všechna data a hledám nějakou radu... Díky předem za konstruktivní rady.

Odpovědi na otázku

Heslo, alebo PIN je nadradene tym doplnkovym bezpecnostnym moznostiam, tak proste musis vediet heslo/PIN.

Na co heslo,když otisk prstu má spojený s gestem tak žádný pin nepotřebuje protože ho ani nemá když si ho tam nezadal.

Zajímali by mě ti mínusáci co vědí o telefonu prd, Mám telefon Nokia 7+ a účet Google. Když sem zadával odemykání otiskem tak sem si musel dát ještě zabezpečení buď heslo a nebo gesto a a o to tady jde, Tazatel píše o zabezpečení gestem a vy mu pořád cpete nějaké heslo které on nemá nastaveno, a hlavně že dáváte mínus aniž by jste si pořádně přečetli co píše. Píše že má gesto a to je ten čtverec s devíti tečkami. Neplést si gesto a heslo.

Já mám nastaven otisk prstu a pin. Pin to po mně chce tehdy, když restartuji mobil. To mi mobil jasně oznamuje, že chce pin a ne otisk prstu. Ještě jsem měl pin, který se vyžadoval, aby se android spustil, ale to jsem nakonec zrušil.

Přihlásit se na google účet, zvolte najít telefon, zamknout a zde si zadáte nové heslo, pošlete to do telefonu. Pak počkejte než se telefon zamkne a odemkněte ho tím novým heslem. Telefon musí být připojený na net.