» Poradna » Programy

George

Před pár dny jsem přešel v internetovém bankovnictví ČS ze Servisu 24 na George. Dodnes se nemohu připojit na Firefoxu(stránka padá). Má někdo podobnou zkušenost? Díky.

Odpovědi na otázku

Ve Firefoxu se připojuji na George úplně normálně - chyba tedy není ve Firefoxu jako takovém, ale u Tebe.Bylo by dobré napsat přesnou hlášku při pádu a ne jen "stránka padá". Můžeš se podívat i do Prohlížeče událostí, jestli se tam ta chyba neuložila - http://www.servispckupka.cz/prohlizec_udalosti.phpDále můžeš provést tyto pokusy:1. Zkus spustit Firefox v nouzovém režimu a pak se přihlásit - https://support.mozilla.org/cs/kb/Nouzov%C3%BD%20re%C... 2. Zkus spustit Firefox s novým profilem a pak se přihlásit - https://support.mozilla.org/cs/kb/sprava-profilu3. Stáhni si Firefox Portable a zkus se přihlásit z něj - https://portableapps.com/apps/internet/firefox_por...

Podstata mé otázky byla, jestli má někdo s Georgem obdobnou zkušenost jako já. Vy jediný jste věcně odpověděl a já děkuji. Mne mate to, že se k problému ČS hlásí a slibuje řešení, ale to se nedostavuje. Jinak George lze bez problémů spustit na Googlu i Edgi.

Je čas změnit banku. Za jinou, která má všechny běžné služby zdarma a umožní, m. j. zdarma výběry ze všech bankomatů a má kvalitní internetbnking.

Jj, výběr z bankomatů zdarma, to je terno. Kvůli tomu fakt banku měnit nehodlám

A které moje rady jsi tedy vyzkoušel?Nebo opravdu čekáš, až to vyřeší v ČS? Na 99% tipuji, že je problém někde v nastavení Firefoxu, či "hádajícím se" doplňku - tedy u Tebe.

Tak používej prohlížeč, který funguje.

To je dost hraběcí rada, protože v IE George funguje jen tehdy, když se vymaže cache. Ve Firefoxu mi nic nepadá, ale neběží nahoře na liště aktivní prvky (je vidět díra, chybí ozubené kolo). A problémy s oběma prohlížeči mám jen u George, jinak vše běží, jak má. Takže je problém v prohlížečích nebo v tom nedodělku G?

Co ti na to odpověděli na podpoře George?

Že na tom pracují.

Tak co čekáš od poradny, že jim půjde někdo pomoci?

A ty nejdeš? Já už hledám telefon, abych jim nabídnul svou pomoc, že bych se odpoledne po cestě z hokny stavil

Vážně je takový problém hledat řešení nejprve přímo u zdroje, kde je největší šance, že najdeš odpověď? Tím spíš, že tohle je vlastně placená služba a podpora musí šlapat...

Ale nešlape...

Nicméně s tím nikdo na živě nic neudělá. A na druhou stranu já na George přešel ještě dříve, než byl nucený přechod, a zatím jsem s ním neměl jediný problém.

To si pak musí stěžovat. Je to placená služba... Tady mu to fakt nikdo nevyřeší :)

No jo, Jiřík se prostě povedl.

To je hodně kulantní hodnocení parodie na internetové bankovnictví

Tak hlavně, že tomu dělali reklamu, jako by to mělo být něco revolučního. Ještě mi nikdo nevysvětlil, co to umí jinýho, než ostatní.

Je to Česká, (rakouská Erste) spořitelna. Jedna z nejhorších bank u nás.

No já mám účet u Spořitelny od roku 1974, tenkrát ani jiná možnost nebyla. Za těch 44 let mi nenabídli naprosto nic, ani účet bez poplatků a po celou tu dobu u nich mám uloženou z pohledu běžného člověka relativně slušnou sumu. Prý bych musel stávající účet nejdřív zrušit a pak zřídit nový . Takže už se nějakou dobu připravuji na odchod a teď George a především jeho mobilní verze George go rozhodla, všechny stálé platby jsou přesunuty a v pondělí končí můj účet u ČS. Ani slzu nezamáčknu, nebude co. A bude mě hřát vědomí, že až zase přijde krize, nebudou moje peníze zachraňovat rakouské banky tak jako při té minulé.

Ty jdeš k bance, kde vlastníkem je ČR? Ke které?

Vlastníkem Česká republika? To bych musel k ČNB a tolik peněz zase nemám... I ruská Sberbank by byla lepší než ČS.

Píšeš:=== A bude mě hřát vědomí, že až zase přijde krize, nebudou moje peníze zachraňovat rakouské banky tak jako při té minulé. ===Z toho jsem usoudil, že nechceš zachraňopvat žádné cizáky, o proto jdeš k bance vlastněné ČR.

Val, val, a už sa nevracaj

V ČS málo hulej.Aplikace Monety: Moneta Smart BankaAplikace KB: Mobilní bankaAplikace FIO banky: FIO banka smartbankingAplikace ČS: GEORGE...

Myslím, že v tomto případě je to ten nejmenší problém. George je systém, jak vytáhnout z klienta maximum informací o tom, kde, kdy a za co utrácí své peníze. A tyto získá banka zcela zdarma. Od toho ruce pryč. Nechci, aby se mi někdo šťoural v životě a dělal z toho nějaké analýzy pro svoji potřebu. ☺

Čekal jsem, kdy někdo vyrukuje s nějakou paranoiou a konspirační teorií.

Tyhle informace banka dávno má. Myslíš, že nejsou schopni si informace roztřídit, stejně jako to dělá George? 90% máš zatříděných správně automaticky a zbytek těch drobností, jestli jsi na kartu v obchodě platil potraviny nebo zařízení do domácnosti už je jen detail. Nikdo tě přece nenutí, abys tam vyplňoval informace o ostatních produktech mimo ČS. Pro spoustu lidí jsou naopak přehledy přínosem, ostatně ty už tu byly jako "moje zdravé finance" k dispozici dávno před Georgem.

Pokud platíš kartou, maximum informací o tom kde, kdy a za co utrácíš své peníze, získává EET i bez George.

Můžeš si vše nastavit podle svého, ale lepší je nadávat, než pohnout rukou.

Také jsem to řešila napřed telefonicky na č.t.956777438 kde mě bylo sděleno aktualizovat Firefox přesto až druhý den již bylo vše OK

Už Vám de "politej" notes?

de, je doména Německa.

Nauč se pořádně číst já nejsem Ela ale Eli a o žádném politém notesu jsem nepsala

Používám appk, na PC žádný problém, ale firefox nepoužívám.

U mne funguje zcela bez problému jak ve Vivaldi tak ve Firefoxu a to jak v linuxu, tak i na druhé mašině s W7.

Od dnešního dne funguje i na Firefoxu bez problémů.

Nefunguje. Stále není na horní liště nastavení, chat a ten třetí nesmysl....