» Poradna » Ostatní

Genius

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, kde seženu mini USB přijímač na bezdrátový set GENIUS ERGOMEDIA 8000.Díky za odpověď. Majka

Odpovědi na otázku

už tu někdo řešil set od HP a prakticky to sehnat nejde. Krom případu, kdy člověk sežene tutéž klávesnici v bazaru nebo nějakou např. politou apod. a použije přijímač od ní, tak asi bude jednodušší si koupit novou.

Nejaky servis by to mozna objednat dokazal. Ale velmi pochybuji, ze by se to financne vyplatilo.