» Poradna » Mobily

Genius SW-G2.1 3000 vaše osobní zkušenosti + dotaz na zesilovač

Ahoj, do rukou se mi dostaly tyto reproduktory řady GX Gaming. Přesněji Genius GX Gaming SW-G2.1 3000.Četl jsem, že nejsou zas tak dobře hodnoceny, jelikož obsahují levný zesilovač. Už byly jednou reklamovány a já dostal tím pádem nový kus. Měl jsem zálusk na řadu SW-G2.1Chci se zeptat těch, kteří je mají, či mají známé, které tyto repro vlastní jestli s nima byl už někdy problém a případně kde byl problém. Jelikož žiju v paneláku, nedávám to nahlas, že vytočim volume na max. To né. Bavme se teď o té krabičce, kde je samotný zesilovač. Pokud budu mít normální hlasitost dejme tomu 1/4 nebo 2/4(už i to je dost). Nebude docházet k většímu zahřívání vevnitř zesilovače a tím pádem mám zajištěný, že ten "levný zesilovač" vydrží dýl. Pokud se pletu, tak mne prosím opravte. Samotnou krabičku zesilovače mám na stole hned vedle počítače, kde na bočnici je velký ventilátor. Dá se říct, že větrací otvory zesilovače jsou nastaveny tak, že ventilátor "vysává" z části vlažný vzduch ze zesilovače. Dá se tedy říct, že zde probíhá nějaká cirkulace vzduchu.A teď se tedy ptám těch, kteří je maj už DELŠÍ dobu. Jak dlouho tenhle set máte, byl už problém(popř. jaký) a vaše spokojenost.A za další, jestli prodloužím jejich životnost, když je nebudu namáhat(jelikož si to v paneláku nemůžu ani dovolit).Díky za každou radu a zkušenost.

Odpovědi na otázku

Po 2 letech se mi zesilovač z ničeho nic vypnul a už nenaskočil.