Genius NX 7015 myš nejede

Ahoj mám myš Genius NX 7015. LED dioda svítí ale myš nefunguje. Zkoušela jsem stáhnout aplikaci smartgenius ale není schopná detekovat myš. Tato myš je bezdrátová s připojením na USB. Zajímalo by mě jestli náhodou nemáte stejnou myš zda je funkční nebo ne. Chtěla bych si být jistá že odešla myš a že to není systémem Windows. Díky

Odpovědi na otázku

Operační systém je Windows 10

Zkus jiná USB. Některé myši začnou fungovat až po kliknutí. ☺

to jsem zkoušela, ale žádná změna

vymen bateriu, ked nepojde, pichni ju do ineho PC, ked nepojde tak ju zahod a kup novu.

Ta myš byla za osm stovek.. Zkoušela jsem na jiném PC, tam taky nefunguje. Ale bohužel mám všude nainstalované Win10.. jestli je to systémem, to nemohu zjistit. A hledání origo ovladačů na internetu skončilo nefunkčností (neschopnosti detekovat myš) v programu smartgenius..

na mys nepotrebujes ovladace, mys ide nezavisle na OS. 800kc/30€ za genius je nerozumne, kup si logitech M185, je o 1/3 lacnejsia a pojde 200 rokov.

a ty baterky?

Baterky jsem zkoušela vyměnit, ale stejně to nefungovalo.

A přečetla jste si návod? Tam je napsáno, jak se ta myš má spárovat s tím přijímačem v USB aby to fungovalo.

NX 7015 za 800 Kč? Cože? Stejnou myš jsem kupoval za cenu kolem 200 Kč a funguje - stačilo jen zapojit dongle do PC a myš se automaticky spárovala. Buď ji reklamuj nebo vyhoď a pořiď něco kvalitního, ideálně od Logitech. Osobně mám rád tiché myši s kombinací bluetooth a 2,4 GHz, takže můžu doporučit Logitech M590 Silent...

Nepopletla jsi neco? Genius NX 7015 je nejzakladnejsi bezdratova mys kolem dvou stovek. Vylucovaci metodou (jina baterie, jina mys, jine pc...) zjistis, kde je chyba. Neni duvod, aby prestala fungovat kvuli OS, nebo jak jsi to myslela.

To by mě zajímalo, kde jste jí koupila za 800,- , když se běžně prodává kolem 200,- a nejdražší obchod jí má za 375,-. :Dhttps://www.czc.cz/genius-nx-7015-bezdratova... Jinak ta myš se má podle manuálu spárovat s tím USB donglem, je to v návodu.

Vsadím se, že to bude ono...