» Poradna » Mobily

Genius h5-g500v

Zdravim lidi, dnes jsem si zakoupil sluchátka genius h5-g500v. Chtěl jsem sluchátka, co budou do USB a tyhle mají jak jack, tak USB. Problém jen je, že když je připojím do USB, tak se vůbec nepřipojí a zvuk jde dal z PC. Přes sluchátkový jack ale jdou. Nevíte někdo co s tim?NTB mám Lenovo G710 a Win10. Každá rada je vítana. Dik

Odpovědi na otázku

Po 5 vteřinách na google mi vyskočilo, že to usb jen tam jen pro napájení vibrací... (jestli jsou to teda hs-g500v)

Ano, jsem blb. USB je pro vibrace a asi i mikrofon a pro sluchátka je jack. Děkuji za odpověď, příště musím lépe hledat.

Preboha, načo idú do sluchátok vibrácie?