» Poradna » Ostatní

Genius grafický tablet - ovládání jednoho monitoru u multiscreenu

Dobrý den, mám Genius EasyPen i405x a dva monitory, ale kreslím jen na jednom. Bohužel mi to snímá i ten druhý, takže mám k dispozici poloviční plochu. Tudíž chci namapovat tablet jen na jeden monitor. Díval jsem se na stránky Genius a píší, že takovou funkci ovladač nepodporuje. Šlo by to obejít nějakým programem nebo nastavením? Googlil jsem, ale našel jsem jen řešení pro Linux, a nebo pro tablety Wacom a Huion.

Odpovědi na otázku

Opravdu by se nic nenašlo?

asi jediné co mne napadá, že grafický tablet je podobná třída zařízení jako myš, tak se zkus podívat zda neexistuje nějaké řešení třetích stran určené pro myš a vyzkoušet, zda to nebude ten Genius tablet považovat za myš a tudíž fungovat i na něj.