Genius CP-Vivid 1200XE

Ahoj,mám takovou lahůdku,starý scanner Genius,a teď už druhý den bojuji s tím,jaký ovladač nainstalovat,aby se rozjel ve Win7.Zkoušel jsem googlit,marné,jedině.co se stane tak mi nabízí nějaký soft,který mi zaktualizuje ovladače,ale samozřejmě za peníze.Je to vůbec možné,aby to rozjel na 7.Nechci samozřejmě bootovat do jiného oddílu XPčka.To by bylo k ničemu.Poraďte,pokud znáte nějaký fígl,jak na to.Dík

Odpovědi na otázku

Bohužel,to jsou ovladače jenom do Windows XP,Windows 7 je nepřijme a přeruší instalaci...

RuDolf1889 to rieši cez vmware - do neho XP a scaner pripoji ako zariadenie

to se dá zkusit,snad to vyjde....dík