Geforce2 mx400

Prosim poradte.  sestava Athlon 1.2GHz, 128MB RAM DDR, MSI k7 Master. vse nainstaluji v pohode. kdyz chci spustit 3dmark 2000, tak se okamzite sekne. to stejne plati Wintune, ne sice hned ale v prubehu testu. zkousel jsem ovladace, jinou posloupnost instalace ale porad nic .  zkousel jsem pamet 256MB DDR (na 266MHz), ale to se mi nepodarilo ani rozjet PC. nemel jste nekdo z vas s timhle problemy? uz nevim, poradte alespon nejakou jinou grafarnu, s touhle se to asi vazne nerozjede.diky za kazdou odpoved.T.

Odpovědi na otázku

NEinstaluj "Via4in1" a vypni DMA v systemu.

opravdu dobra rada ))))zkus v biosu zakazat AGP4x nebo nainstaloval VIA4in1 v normal rezimu. Detonatory doporucuju 21.83.

Jsou haldy Detonatoru, je treba je zkouset a samozrejme nainstalovat 4in1. Tahle grafarna na teto desce jede.

Měl jsem podobný problém. Bud pri testu 3D mark 2000 nebo ve hře která používala DIRECT 3D se mne vždy počitač kousnul a musel jsem udělat RESET počitače. Jedine co pomohlo bylo, že jsem při instalaci 4in1 nedal AGP jako Turbo ale jako Standart. AGP se mne sice ukázalo že je jenom 1x a ne 4x ale potom se už počitač nekousal. Vykon byl sice o malinko nižší ale co se dalo dělat. Přitom jak karta - GeForce 2 MX 400- tak deska AGP 4x podporovala Ähoj Standa