» Poradna » Programy

Geforce now

Tohle je taková revuluce, že už nikdo nebude kupovat drahý procesory, grafiky nic... Když ti stačí tablet na to abys rozjel hru na full detaily na 60fps :D

Odpovědi na otázku

A bez rychlého internetu si nic nezahrají a každou hru budou hrát se znatelnými input lagy. Neříkám, že je to k ničemu, ale je potřeba zmínit i nevýhody.

Až na to, že budeš hrát a hrát a postupně utratíš na tom tolik peněz, za které jsi mohl mít PC.

Vachrlate technicke reseni a naprosto sileny obchodni model? No ruce jim utrhaji!Ale rad vidim, ze aspon jeden jasavy blazen byl uspesne osloven. Doc. Chocholousek bude nadseny.