» Poradna » Počítačové sítě

Geforce Now a problém s ostatními zařízeními

Dobrý den, můj dotaz je jednoduchý. Po připojení k Geforce Now ze zdá, že veškerý traffic jde jen přes toto zařízení, pro zbytek rodiny je po dobu streamování her z cloudu připojení nedostupné. Nenačte se ani webový prohlížeč. Můj dotaz je zda mám opravdu ze 100% vytíženou svoji internetovou přípojku, nebo jestli je něco jen špatně nakonfigurováno.Díky.

Odpovědi na otázku

Pro dolnění mám 100mbps přípojku a tarif od O2 rychlost až 250 Mb/s