» Poradna » Programy

GeForce MX 4000 ovladač

Dobrý den mám v počítači grafickou kartu GeForce 4 MX 4000 ,a sháním k ní ovladač ale na oficiálních stránkách nVidie zrovna tento není. Mohli byste mi prosím poslat na e-mail tento ovladač nebo aspoň odkaz kde se dá stáhnout?
Děkuji
Dalibor Preisler

Odpovědi na otázku

Tak jsem se na to mrknul xD..za 20 vteřin jsme ho měl..:)www.versiontracker.com ...
A přiště GOOGLE je nejmocnějsíí...:) není zač..

Neni? Vazne?
www.nvidia.co.uk ...

A ráčíte Linux x86, x64, Solaris (též obé), BSD (též obé),...?!!
Na www.nvidia.com ... lze "nalistovat" v menu:
- GeForce
- GeForce 4 MX Series

Nevím, co byste ještě nechtěl! Jak více srozumitelné to snad i má být?