» Poradna » Programy

Geforce Expirence

Dobrý den, chci se zeptat. Když nastavím v geforce expirence aby se při nahrávání videa oddělovali audio stopy mikrofonu a systémového audia tak stopa mikrofonu je v souboru s obrazem ale stopa systémového audia nikde není. Neví někdo co s tím??

Odpovědi na otázku

Při tomto nastavení jsou v souboru obě stopy. Máte přehrávač / editor, který umí pracovat s vice stopama?

Ano VLC media player by měl umět více stop. To zase jen ten ve windows to neumí

No tak se ve VLC "Zvuk -> Zvuková stopa" podívej jestli tam není na výběr další stopa.