» Poradna » Programy

Geforce Experience 3 - Nefunguje shadowplay?!

Ahoj, mám problém s tím, že když chci zapnout v tomto programu funkci share (postaru shadowplay), tak se mi zobrazí dialog* "To nefunguje, zkuste restartovat systém". Drivery mám aktuální - verze 372.90. Googlil jsem, projíždel jsem nvidia forum a nic nenašel. Používám dodatečné programy na zobrazení teplot a fps in-game, což jsou MSI afterburner a RivaTuner statics server.Mám W8.1, grafárnu GTX750Ti, CPU G3258 4GHz a 16GB ram.Dík.*https://ctrlv.cz/kqly

Odpovědi na otázku

No, tak od nové aktualizace asi teda nesplňuju požadavky... Nvidio, měl jsem tě rád Ale kdyby rovnou řekl ten program že to nesplňuju no. Ale on ještě píše že to splňuji a pak na jejich stránkách je opak. https://ctrlv.cz/jXHI

Mam GTX770 nahravani me jeste funguje ale v novem Experience uz ho nevidim a nemohu ho nastavit skoda. Ale je to sv...na zablokovat tuto funkci u karet kde to bezproblemu fungovalo

A vážně máš GTX700? jinak se dají stáhnout ještě staré ovladače se starým Experience. Ale popravdě, 7x řada dělá se shadowplay hroznej obraz.

Mam konkretne MSI NVIDIA N770 TF 2GD5/OC. Odinstaloval jsem Experience 3 a nainstaloval experience 2.11.4 a vse v poho.

To je divné, na 770 by to mělo jít, teď jsem se koukal na starší 660 a taky to tam šlo. Možná bug, ten experience posrali, to je bez debat. Vzhled i funkce se vrátili před první verzi.

Dnes se chtel experience aktualizovat, tak jsem mu dal jeste sanci a nahravani uz funguje. Asi to byl bug.

a ke všemu je ještě vyžadován účet

Mám podobnej problém...mám GTX 980.V Game Ex. nastavim kvalitu,cestu pro ukládání atd...ale prostě mi nejde zapnout nahrávání,nejde udělat snímek,nejde to ani klávesovou zkratkou..jedinné co funguje že mi to počítá FPS.Nemáte někdo link na starší Game Experience ?

zkus vynutit update, popřípadě provést čistou instalaci, mělo by to už fungovat

Ahoj, mě pomohlo toto. Tam kde chceš spustit záznam je také dvojí ozubené kolo. Po rozkliknutí až dole je regulace soukromí. Zapni.

Dík, ale já se právě ani k tomu nahrávání nedostanu, jelikož nemůžu zapnout funkci share. viz screen u mého dotazu