GeForce 6600GT

Čus lidi před pár dny jsem si četl na games.tiscali.cz novinku o 6600GT, byl tam i benchmark doom3-80fps a za cenu 199dolarů za tu cenu se mi to zdálo jako nejlevnější graf. karta s nejlepším výkonem když měla lepší výsledek než x800pro a ta určitě do necelejch 6000 tisíc nestojí, co si vy myslíte jaká bude cena u nás? A zdá se mi to jako dobrá investive do budoucna když si ktomu koupim Nforce4Ultra s podporou SLI modu a až zlevní 6800Ultra EE tak jí k tomu přikoupit a na dva roky máte vystaráno,nebo ne? Koupě AGP verze  nemá cenu kupovat s nástupem PCIe. A kolik bude stát tak Nforce4Ultra s SLI?

Odpovědi na otázku

rozhodně bude stát za uvažování ale AGP je už skutečně mrtvé...

to bych teda oponoval. Nevidím důvod, proč by AGP mělo být mrtvé. Zvlášť když si kvůli tomu nikdo nebude kupovat novou desku, jen aby měl PCIe.

>byl tam i benchmark doom3-80fps a za cenu 199dolarů za tu cenu se mi to zdálo jako nejlevnější graf. karta s nejlepším výkonem když měla lepší>výsledek než x800pro
A je pro tebe tak dulezity vysledek v prave tomto jednom testu, nebo si radeji projdes nekolik kompletnich testu ve vice hrach/benchmarcich. V D3 je dominance nVidie jasna, ale v ostatnich to tak neni, v podstate se da rict, ze krome testu v D3 je Ati vs nVidia skore pomerne vyrovnane. Ale to nic nemeni natom, ze pokud mas desku s PCi Express tak 6600GT bude dobra koupe (pri porovnani vykon/cena)

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/ge... BOHUZEL se obavam, ze tato karta je opravdu lepsi, nez ATI 9800XT. a to jsem ATInak ale hrozne bude zalezet na cene, za kterou bude u nas prodavana. a ja myslim, ze jako novinka a vykona karta to pod 8 klacku (zvlast pred Vanocemi) urcite nebude!! taky jsem moc zvedavy na vykon v AVG provedeni. ja osobne bych si kvuli karte desku tedy nemenil...

GeForce 6600GT bude určitě zajímavá koupě jak PCI-E tak AGP už je pár testů a karty starších typů ATI 9xxx a GF 5xxx nemají šanci jinak má být postavena proti ATI X600 která nani taky ve většině testů nestačí uvidíme jak se projeví X700.S tou cenou nevím u 6800 taky hlásily slušný ceny a nakonec byl rozdíl 2-5tis tak typuju že bude tak 8litrů místo 6,5litru co teď zveřejňují některé weby.

no ta 6600GT vyzera naozaj super...cca 8000bodov v 3DMArku 2003 je dost peklo a to za cenu Radeon9800Pro....urcite to bude super karta a bude mat aj dopst velky uspech...ATi nejak zacian stracat aj v High-end kartach aj teraz uz v Mainstream kartach...
2MAHR- SLI mod funguje len na dvoch rovnakych kartach, t.j. 6600GT+6600GT a dokonca sa nevie ci nebudu musiet byt aj od rovnakeho vyrobcu...urcite ti nepojde 6600+6800 v SLI mode...takze nabuduce si trsoku lepsie precitaj nejake testy a recenzie!!!!!!!!!!!!!!!!
a SLI bude fungovat len pri 6600GT , 6800GT a 6800 ultra