GeForce 4 MX440 64MB DDR PCI, TV out a Intel 810

Potřeboval bych poradit s jedním takovým problémem. Uvažuji o koupi GeForce MX440 do PCI slotu protože AGP nemám. Nevím ale jestli si základní deska poradí s DDRkovými paměťmi u grafické karty. Potřebuji tuto kartu pro domácí kino. Konfigurace PC je: Intel Celeron 766 MHz, 192 MB RAM, 20 GB HDD, Intel 82810 grafický čip. Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

1. byl by jsi na tom lépe kdyby jsi vyměnil celou desku2. kdyby jsi koupil třeba Ati Rage 128 PRO VIVO za cca 300,-3. spokojil se s tou 810 - na tv to stačí a na hry je stejně ta sestava fakt slabá

Kdybych měl možnost a peníze, proč si asi myslíš, že bych si kupoval starší model grafiky a navíc do PCI slotu. Nejsou prachy nazbyt a rozhodně je to lepší než ten blbej integrovanej čip. Sice v XPčkách dělá divy, ale stejně ho radši vyměním za něco lepšího. Ale díky za odpověď