» Poradna » Programy

Geforce 4 MX 440 v Red hat linux 7.1

Nejspis mi budete nadavat, ze sa tu ptam na take hovadiny, a ze sa to tu uz kolikrat resilo, ale ja nic takeho nenasel. Toz proste pri instalaci RH linuxu 7.1 mi nezdetekoval GeForce 4 MX 440. Od te doby teda funguju akorat v textovem rezimu, ale to neni moc velka prca. Nevite nekdo, jak to nainstalovat? Dik.

Odpovědi na otázku

Uz si skusal zo stranky vyrobcu tej karty stiahnut ovladace pre linux?

To uz me napadlo, ale radsi sem sa prvni optal tady, nez travit hodne dlouhou dobu hledanim ho, ale tak to vypada, ze to asi zkusim.

Ona 7.1 je celkem vykopavka a stalo by za uvahu pouvazovat o necem novejsim, ale jinak - dival ses k nVidia? Maji i linuxovy drivery a RedHat je celkem podporovana distribuce.

Ja vim, ze bych uz mel trochu upgradovat, ale enom kdybych nejaky sehnal. Ziju v naprostem zapadakove, kde nic nesezenes, a ze bych mel nejake profi kamose to taky nemuzu rict. Jo a este, kdyz si ty ovladace stahnu, jak je mam nainstalovat?

Je to tam napsany Nikdy sem to nezkousel, takze nemuzu poslouzit detailama

Tak gracias. Uz to mam stahnuty, takze na to za chvili pujdu. BTW doufam, ze sem neudelal chybu, kdyz sem stahl RPM balik(Nechce se mi stahovat dalsi 2 MB).