GeForce 2 GTS 32 MB DDR

Zajímaly by mne postřehy, kdo máte jaký problémy s různyma hrama a s driverama s Geforcem 2 GTS a jaká nastavení používate, mne samotnýmu nešlapou ve WIN 98 NFS 5 , teda šlapou, ale občas se zakousnou při jízdě a pak nezbývá než to celý resnout, taky mi vůbec neběží Kingpin., Například Quake 3 Arena, mi běží v 1600x1200 ve 32 bitech hrozně rychle, a protivníci se strašně rychle hejbaj, pomůže podtaktování grafiky????
Mám: Celeron FCPGA 566, zatím nepřetaktovaný
MS - 6309 Via Apollo Pro 133A
128 MB SDRAM PC 133
16x DVD Pioneer
40x CD ROM TEAC
30 GB IBM UATA 66, 7200 rpm, 2MB cache
SB Live! 1024
MS-8815 Starforce nVidia GeForce 2 GTS 32 MB DDR

Odpovědi na otázku

Běhaj rychle postavi v Q3A ? To je podle mě chyba hry(zkus nejnovější update q3pointrelease_117) nebo driverů graf. karty.Třeba to tenhle problém odstraní.
Výkon grafické karty by něměl zrychlovat rychlost hry, ale počet snímků za sekundu-Fps(to by bylo v době 3Dfx Rampage a CPU P-4 apsolutně nehratelný.
Ale některé hry jsou tak blbě naprogramováný, že se na silnějších PC nedaj téměř hrát-Wipeout 2097, NFS 2.....

Editoval JR.c, dne 3.8.2000 21:29:58

To že ti mrzne NFS5 je chyba samotných NFS5. To robí aj na iných kartách. Problém hladaj v dodávateľovi hry.

Sice G400 patří do jiného fora, ale v NFS5 mi jede v pohodě, na Velocity 100, se též seká.

Lemon

a s jakym pocitacem se to na velocity100 seká.. Mozna tak na K6-2 266.

Seká se to s K6-II 550Mhz, RAM 96MB, tedy totální zaseknutí počítače, spojené s jeho restartem, jinak hra je plynulá (než se zasekne).
Lemon

Tak problém zamrzání Flight Simulátoru FS2000 na ASAUSu AGP-V7700 GeForce 2 GTS + MB ASUS A7V už je vyřešen - stačilo v Biosu nastavit na AGP2x příkazem : " System Performance Setting = NORMAL ". Rxchlost se nesnížila, vše šlape O.K.

Uffffff, ale dalo mě to zabrat !

Editoval pitbull, dne 11.10. 2000 23:00:37

To: PitBull No ja neviem, mam sice BX dosku a MX kartu, ale skus pouzivat AGP 2x (ak pouzivas APG 4x), pripadne podtweakuj chipset. To mi proste pripada, ako ze spadne isty druh komunikacie s kartou ale zvysok pocitaca bezi co je vsak uzivatelovi na dve veci

DŮLEŽITÉ - NEPŘISPÍVEJTE DO STARÝCH DISKUZÍ !!!