» Poradna » Ostatní

GEEK China shop

Ahoj,mám rád takové ty geekovské gadgety. Osobně nich mam docela dost.. Těchto blbůstek je ale bezpochyby nejvíc na číských e-shopech. Chci se proto zeptat jaké máte vytypovaný stránky. Díííky.PS: Také umím vygooglovat: "GEEK China Shop", jde mi hlavně o ty zkušenosti...

Odpovědi na otázku

dealextreme.comDoprava zdarma a čínská kvalita, co více si přát.

Díííky, vyzkouším..

buď DX.com (jak bylo zmíněno) - bez problému. Nebo přímo Ebay.com a dávat si pozor na hodnocení prodejců - Asiati obvykle jsou slušní, nepodvádí a nešidí - ale člověk holt musí pořádně číst popisky a neočekávat značkové zboží za cenu čínského šuntu. Na Ebay nakupuju dlouho a celkem často, narazil jsem zatím jen jednou a to kupodivu tehdy v Anglii - jinak běžně čína, HK, indonésie apod. v pohodě.

A jo ebay, to mi nedošlo :D, Taky díííky..

je to podvod ochod

Ebay je podvod obchod ?