Ge force4 ti 4200 se zasekava

Mam vcelku dost velky problem... moje Ge force4 ti 4200 64MB ram se pri kazde vetsi zatezi sekne- puvodni obraz se pokryje vrstvou modre barvy a pocitac uplne vytuhne... zvlastni je, ze kdyz se pocitac zahreje jede uz pak vsecko v pohode. nevim cim to muze byt, vetrak se toci, takze chlazeni je v poho. nastavenim v biosu to asi taky nebude...pokud nekdo vite co s tim, prosim pomozte zoufalemu kokosu:)))

Odpovědi na otázku

není od věci napsat co máš za desku kolikrát agp na desce i kartě a co máš za ovladače....pak to povím co dál

mno.. mam VIA A7V600 tam je agp 8x, graf karta ma myslim taky 8x, takze v tom problem nebude.. ovladac mam detonator nevim kolik:)