» Poradna » Ostatní

GDDR5 nebo DDR5 do PlayStation 4

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je lepší mít v PlayStationu GDDR5 nebo DDR5?Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Jelikož DDR5 neexistuje, tak určitě GDDR5

U PS 4 Slim 1TB je DDR5 :)

A jak jsi přišel na to, že si můžeš vybrat?

PS4 1TB Slim má DDR5, PS4 PRO má GDDR5

Obojí má GDDR5.

Aha, to byla asi chyba na straně Alzy :D

Ale prd, to jen některé eshopy neumí opisovat specifikace. Teď už budeš vědět, že informace o přístrojích máš hledat na webu výrobce, ne v eshopech, ty jsou obecně prolezlé chybami.

Google nefunguje ? Vzhledem k tomu, že v jedničce, dvojce , trojce ani 4 PRO není pamět výměnná jaký to má význam? Taková jakýá tam je ta tam je.

Ve 4ce 1TB Slim je DDR5 je, ale je to teda jedno? Přemýšlím mezi 4 a 4 PRO, jaký je v tom rozdíl kromě 4K?

Už ti to psali, DDR5 neexistuje! Že někomu vypadlo písmeno neznamená, že je tu nový druh paměti!

Dobře dobře, někomu vypadlo písmeno, ale chci se ještě zeptat jaký je rozdíl mezi 4 a 4 PRO kromě 4K? :)

HW v 4 Pro (hlavně GPU) je o dost výkonnější než ve čtyřce.

4K, cca dvojnásobný výkon, lepší podpora pro VR, podpora pro 5GHz wifi

Na YT je zajímavý kanál Candyland, můžeš si tam pustit porovnání grafiky různých verzí https://www.youtube.com/watch