» Poradna » Programy

GD knihovna pro PHP

Cauvec lidi potreboval bych prosim sehnat nekde knihovnu gd pro PHP. Jde o knihovnu se kterou muzete generovat grafy apd. Jde o to ze officialni stranky jsou down a nikdo nevi jak dlouho ( www.libgd.org ... ). Zkousim hledat pres googla, ale bez uspechu. Proto se ptam vas jestli nemate odkaz kde to stahnout. Predem moc diky

Odpovědi na otázku

Co kdybys napsal, na jakemze systemu a web-serveru ti web bezi? Jestli jde o nakej linux, gd si stahni z prislusneho webu distribuce (nebo jeste lepe, softwaroveho repozitare). Jestli jde o windows, pak ve wamp-baliku gd uz je zahrnutej. Na webu gd bys stejne nasel jenom zdrojaky...