» Poradna » Programy

Garry's Mod + Vista - nechce fungovat :D

Dobrej, mam problem. Muj bratranec rad hraje Garrys Mod, jenze ma na jejich pocitaci Visty.Nevim cim to je, ale nejde tam spustit zadnej Garrys Mod. U nich doma nemaj internet a kdyz k nam prijede tak chceme zahrat LAN, nema cenu to kupovat na steamu, tak je to stahnute, ale na mem notebooku s win 8 to jede v poho i na XPčkach...Jinak vsecky komponenty jeho PC:Intel Core 2 Duo T5800 2.0GHz4GB RAMMobile Intel 4 Express Chipset FamilyWindows Vista 64-bit, nove i SP2DirectX 10Nevite co s tim? Ostatni hry jako HL2 fungujou normalne...Co se deje: Hra se zapne, chvilku je screen s Loading a pak to crashne na plochu, bud to pise Prohram hl2.exe prestal pracovat(Gmod 11) nebo se nic nedeje, hra ale nenabehne(Gmod 13).Diky za pomoc, snad se to vyresi, uz sem z toho zoufalej :D uz to zkousim 2 dny... :D

Odpovědi na otázku

Hezky si to kupte, holomci malí .

u nich doma nemajú internet ty "porfessionál" tak čo tu dávaš ?

skú iný torrent najlepši je dobré si pod ním prečítať komentáre čo sťahuješ...