» Poradna » Programy

Garmin StreetPilot c310

Mám vážný problém s navigací Garmin StreetPilot c310.Dostali jsme ji v práci ke koupenému autu Mercedes-Benz a to bez CD a klíčů.Zaregistroval jsem se na my.garmin.com získal klíče k mapě. Podle návodu jsem nahrál na SD kartu a stále mi to píše : Prosím, pro dohrání map použijte sw na PC. Nevíte prosím Vás někdo co s tím nebo budu muset zajet do Prahy do Picodasu.

Odpovědi na otázku

CZECH NEWS CENTER |  |

Mapy do Garminů je třeba instalovat prostřednictvím programu Garmin MapSource. V něm se před tím musí mapy odemknout. Překopírování souborů na kartu nepomůže.

Navigační dotazy doporučuji pokládat ve fóru forum.navigovat.cz. ...

Aha zapomněl jsem dodat,že nemám instalačku CN Euro 2008 ale pouze mapu označenou gmapprom.ISO,takže nemužu nic nainstalovat do PC aby mi to mapsource načetl.mám nainstalovaný topo 1.20 a Atlas cr7

Ale na ty nemám klíče