» Poradna » Počítačové sítě

Gaming portál

Dobrý den založil sem si web něco jako herní portál. Tak by mě zajímalo co by ste od takového portálu očekávali? Mě opustila veškerá kreativita. Doména je [b]keygam.eu[/b] tak sem i vymyslel slogan: [b]KeYGame - Klíč do světa her[/b]. Jenomže já nechci jen kopírovat už známe weby s hrami jako bonusweb a abcgames chtěl bych něco vyjmečného. Tak se ptám vás uživatelé internetu.

Odpovědi na otázku

Pokud nemáš nápad, tak se do toho nepouštěj. Jen jednu radu Ti dám, regni si .cz doménu, .eu není nejlepší volba.

To teda nevím proč není důležit doména ale webhosting