Gamesa

čus tak co myslite že prolomi gta 5 ? že udelaji crack :D nebo to maj rockstars games podkontrolou :D popřipade co si myslite o teto sestave myslite že pojede gta 5 na tomto amd athlon x4 multi core 3,4 frekvence8 gb ramgrafika MSi r7 265 2 gb

Odpovědi na otázku

Myslím že do dvou týdnů od vydání hry bude už od Skidrowa funkční hra i s medicínou

tak či tak to pojede huř než original,jestli nechceš před ostatníma vypadat jako totalni socka tak si to kup,stejnak budeš hrat jebn ani ne pul hry jelikož ta hra vyžaduje internet a stím že to bude warez nebude přistupněno spousta věci takže co,kup si to a neotravuj,od steamu to bude přistupněno od 13 dubna takže jdi na zachod a breč dal

To seš raková socka, že si to nemůžeš koupit a kradeš?