» Poradna » Programy

Gamepad pro hru Euro Truck Simulator 2

Dobrý večer, ráda bych ai pořídila gamepad, přesněji volant a pedály pro hru ETS2, pro občasné hraní. Čím levnější tím lepší, na druhou stranu nechci aby mi zůstal kus plastu v ruce (cena tedy max 1500-1700). Nějaká doporučení? :)

Odpovědi na otázku

Cena okolo 1500,- a požadavek aby to nebyl kus plastu se podle mě vylučuje...

Jedině projet bazary na Logitech G25-27-29 nebo starší MOMO. Vlastnil jsem několik let tento model a byl jsem nadmíru spokojen https://pc.bazos.cz/inzerat/63974772/Volant-L... , i cena už na bazarech klesla na příjemných 1200 Kč,- .Jezdil jsem na něm především Colin McRae Dirt a World Racing 1 a 2 . Ale dokázal bych si na něm představit i ETS2 :) .