» Poradna » Ostatní

Gamepad pc

Dobrý den, koupil jsme si gamepad na PS3, Windows...Když ho zapojím do PC, tak ovladač nezačne svítit.Zkoušel jsem to přes MotioninJoy, ale ovladač se tam nenačte...Mohli by jste někdo prosím poradit? https://www.alza.cz/gaming/bigben-ps3padrugby... Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

máš ho připojen jen a pouze tím originálním kabelem? tedy, nemáš ho nějak "prodloužený"? to mi kdysi na jednom gamepadu zlobilo, příliš dlouhý kabel to prostě neutáhl. případně odzkoušet jiné USB porty. pokud nepomůže pak asi reklamace

Pouze originálním. Zkoušel jsem v ovládacích panelech Usb gamepad a v Nastavení herního zařízení ovladač reagoval.Ale nevím teď jak ho mám zprovoznit ve hře...

Mám Win 8.1. PROOvladač: Bigben PS3PADRUGBY15Nevíte někdo jaké ovladače na to mám stáhnout?Žádné CD jsem k tomu nedostal.

Pokud v Nastaveni herniho zarizeni ovladac funguje (vsechna tlacitka atd.), tak asi uz zadny ovladac netreba. Staci prepnout na ovladac primo v nastaveni hry. V kazde je to trochu jinak, ale vetsinou je to dost trivialni akce.Pokud byste na ovladaci trval, nic Vam nebrani patrat na webu vyrobce. Treba najdete aspon manual.

Na Steamu jsem to přepnul na Režim Big Picture. Gamepad normálně funguje... zapnul jsme hru a ve hře už zas nejde...

No sam od sebe jiste nepujde. Musite ve hre nastavit, ze ovladani ma byt tim ovladacem, nikoli mysi a klavesnici. Ta hra Vam necte myslenky, tak jak to ma vedet?

Problem je v tom, že v té hře to nastavit nejde... věřte nebo ne, ale napadlo mě to tam hledat

Pak patrne tu prisne tajnou hru na ovladaci hrat nebudete.

Názov hry ??V iných hrách to ide ?