» Poradna » Ostatní

Gamepad - přehozené ovládání

Dobrý den,hrál jsem se synem NHL na PS3 a najednou se mu vyměnily u gamepadu funkce levé páčky se šipkami. Neexistuje nějaká kombinace tlačítek, která by toto udělala? Je to evidentně změněné přímo na tom gamepadu. Když připojím jiný, vše funguje jak má, nastavení ovládání je také správně, tak nevím co s tím. Můžete mi někdo poradit, prosím?

Odpovědi na otázku

Děkuji za pomoc. No už jsem na to přišel. Jednalo se o gamepad V plus a na něm toto lze přehodit zmáčknutím tlačítka "back" v kombinaci s R3.

Pardon, L3.