Gamepad - Pravá páčka nefunguje

Zdravím, prosil bych o pomoc. Koupil jsem si nedávno gamepad a například u hry Dark Souls funguje v pořádku, ale když zapnu Fifu 17, tak pravá páčka nereaguje. Už jsem zkoušel podle návodů přepsat jeho název v programu "regedit" a pomohlo to. Pravá páčka začala fungovat, ovšem když jsem kliknul na 'A/X', tak to nešlo a musel jsem kliknout na 'B/O'. Respektive se mi přemapovali všechny tlačítka a u ostatních her byly také problémy, co se týče ovládání. Prosil bych o radu a co nejlépe vysvětlenou. Děkuji předem. :)Rád bych napsal, co je to za gamepad, ale nemá na krabičce žádné jméno a navíc to nebude tím. Dělalo mi to i u starého gamepadu.

Odpovědi na otázku

Vyrobca sa hanbil dať na svoj výrobok svoje meno . Mal tam dať aspoň lokalizáciu - 3. garáž z prava v Šanghaji . A ty to kupuješ a divíš sa ? Určite aj ten "starý" bol od tej istej firmy! Skús ísť do normálneho obchodu a keď si ho kúpil ako hovoríš -nedávno - uplatni reklamáciu !

Kup si kvalitu a ne nejaky brak.