» Poradna » Programy

Gameforge error u hry Aion

Zdravím. Stáhl sem si aion, chtěl nainstalovat ale vyskočila mi chyba "Fail To Read Message File, Install NClaucher Again. GAP" Zkoušel sem udělat to co tam píšou ale nepomohlo to, zkoušel sem hledat rady na netu a také to nepomohlo. Nevím kam napsat tak doufám že mi poradíte tady :)

Odpovědi na otázku

Nevim cos nasel a mozna i toto.Presto to tu davam.http://soul-aion.cz/hrat/jak-se-pripojit-na-s...

tiez neviem co si presne nasiel (nespominas to) ale odporuca sa odinstalovat NCsoft Launcher, stahnut najnovsi z internetu (pre AION) a jeho znovunainstalovanie... tato chyba sa tyka NCsoft Launchera, ktory je nepochybne sucastou AION instalacky... IMHO lepsie je tiez instalovat AION skrz "NCSoft AION Launcher" (stahne sa a nainstaluje sa priamo z netu)

matne si spominam ze som raz mal obdobny problem, tykalo sa to zmeny zlozky, ak som zmenil zlozku hry, tak NCSoft Launcher pre AION s tym mal problem a tiez sa v Launcheri nedalo nastavit, kde mam svoj AION nainstalovany presne na disku... musel som to riesit zasahom do registrov (zapisom zlozky do registru Windows, pre NCSoft-AION-Launcher)... tiez zdoraznujem, ze aj ked dlho AION nehravam, tak sa jeden cas zmenil pristup NCSoft Launchera... kym dakedy to bol univerzalny spustac na sposobm STEAM aplikacie, neskor to zmenili a NCSoft Launcher sa uz vyrabal osobitne pre kazdu hru (aj pre AION existoval alebo stale existuje osobitne)

Gameforge je po změně jen dojná kráva co krade i zakoupené rubíny. Mohl bych doložit, když už podpora neví z které do které zablokuje komunikaci na podporu :).Jen skasírují, ale problémi neřeší. Zloději jsou to