Gameboy Advance hry

Dobrý Den, mám doma stále gameboy advance na kterém pravidelně hraji, ale hry co mám jsou po času ohrané. Tak bych se chtel zeptat jestli nemáte někdo tip kde bych je sehnal.(online,kamený obchod,poslání poštou) Popřípadě pokud nemáte.

Odpovědi na otázku

Na shánění fyzických GBA her bych se už vykašlal. Pokud trváš na GBA hrách, tak doporučuju mobil s Androidem a přídavný ovladač (gamepad). Jinak upgrade na DS nebo 2DS XL. Pro hraní DS her (které se už také blbě shání) pak můžeš použít R4i Gold 3DS Plus kartu. I některé 3DS hry se už vyprodávají, např. Super Mario 3D Land, Zelda Ocarina of Time 3D nebo Zelda A Link Between Worlds

Mám IOS a chci zůstat na classickem gameboyi

Pak asi eBay.

Tak se snaž a hledej. eBay, sem tam něco na Aukru, bazary...

Gameboy je vec, kterou ani emulator nenahradi, to chce hledat po bazarech nebo forech.

A nebo si koupit "univerzální" cartridge