» Poradna » Programy

Game DVR

Mám windows 10 a často používam Game DVR od microsoftu a od včera mi nejde ... Ak chcem nahrať tam normálne dám windows+g nabehne game bar a dám nahrávať no od včera sa presne 10 sekúnd tvári že nahráva a potom vypíše "k dispozícii nie je žiadny obsah na nahrávanie. Prehrajte nejaký obsah a skúste to znova. " a tých desať sekúnd sa tiež neuloží. Nejde to vo všetkých hrách a programoch ... Skúšal som reštart aj ukončiť proces Game DVR no nepomáha to ...

Odpovědi na otázku

a ešte že ak dám nizšiu kvalitu videa tak to padne tak za 2,3 sekundy