» Poradna » Programy

Game booster

Jedná se o placebo efekt či tyto programy někomu(třeba vám) pomohly?

Odpovědi na otázku

placebo

Na pc, u kterých jsi s RAM pamětí na těsno, se to hodí. Instatně ti to vypne spoustu služeb a procesů, aby ti uvolnil RAM. +ukáže ti ve hře fps, +Máš takovou pěknou knihovnu her.

Študýrujete přeci na "elektroprůmce" nějaký IT obor, zkuste najít a použít aspoň jednu Poirotem oblíbenou buňku! Začal bych něčím tak odporným, jako je pokus o logickou úvahu: "Každá aplikace vyžaduje nějaké systémové prostředky..."

Nejsem sice žena, ale přesto ti odpovím.Tyto čistítka a tůnítka mohou fungovat prvních několik dnů, měsíců. Poté se projeví neopravitelné problémy v systému, které ti způsobí pády aplikací, systému, ještě větší zpomalení a pod. . Takže ano, jedná se pouze o placeba.

No jelikož studuješ IT, tak předpokládám, že bys tohle mohl vědět. Používání jakéhokoli tunidla a čistítka nikdy nepřidá žádný výkon navíc. Naopak tyto programy vždy (a tato poradna je toho důkazem) způsobily vždy více škody než užitku.