» Poradna » Programy

Gamdias aeolus m2-1203 lite

Dobrý den,mám GAMDIAS AEOLUS M2-1203 LITE, 3x120mm RGB, ale nemůžu k nim najít fungující program. Četl jsem že ovládání přes program má nějaký podmínky ale moc se v tom nevyznám. Jaký program s nimi komunikuje? A jdou vůbec ovládat přes software? A jaký jsou podmínky pro ovládání softwarem?Děkuji

Odpovědi na otázku

Tady máš přímo napsaný, s čím jsou kompatibilní: ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, BioStar Vivid LED, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync