» Poradna » Programy

Galerie

Při otevření galerie okamžitě se zavre a píše Aplikace Galerie přestala fungovat. Smazala jsem vše z galerie, a stejně když něco vyfotím, musím to uložit do Fotky.

Odpovědi na otázku

Očekávám že se jedná o mobilní telefon s Androidem že? V tom případě můžeš zkusit v nastavení (aplikace) promazat cache (mezipaměť, případně vymazání dat) aplikace Galerie http://s20.postimg.org/v99u0jezx/Screenshot_2016... .

otázkou je též velikost paměti a zda muš v zařítení pam. kartu nastaveno ukládat do ní. Mám dost paměti , ale i tak jsem zjistil moc megabytu v tempech. 32, 64, 128 a tak různě se kupí v paměti

osobně jsem Galerii dávno nahradil za mnohem šikovnější a svižnější QuickPic galerie:https://play.google.com/store/apps/details(tu jimi avizovanou cloudovou zálohu nepoužívám)

Naprostý souhlas. Přehlednější, snazší řazení a hledání...

dík za tipJe to do pc nebo mobilu? Třeba mi toho do ntb

Diky zkusim. Ano jde o telefon s androidem, a mám nastavene úložiště na kartu, která má 32gb