» Poradna » Mobily

Galaxy S8 baterie a teplota

Dobrý den,před pár dny jsem zakoupil Galaxy S8 . Telefon se ze 100 procent dostane na 85 procent během hodiny a půl a to ho používám jen když odepisuju na zprávy nebo občas kouknu na facebook. Také se mi zdá že má telefon až příliš velkou teplotu a to konkrétně 32 stupňů.Chci se zeptat jesti tyto hodnoty jsou v pořádku nebo je zde důvod k reklamaci. V telefonu je Android 8. Děkuji

Odpovědi na otázku

Ano, S8 je žrout a žádný přeborník ve výdrži. Hodně záleží na nastaveném jasu displeje. 32° ti připadá moc? A kolik by sis tak představoval, když je venku třeba 25°C a ještě ho zahříváš v kapse? ;)

Kde jsi jej koupil? Normální to není, to napadne každého. Na teplotu se vykašli, začni Hard resetem a pokud to bude dělat i dál, reklamace.

A co ti na tom nepřipadá normálního? :) Já mám telefon ráno ze 100% na 85% za půl hodiny, jen přečtu zprávy na webu, pár lidem něco odepíšu a je to. Potom už mi vydrží až do večera třeba se 40%, Ale zpočátku to padá rychleji.

Podotýkám, že nemám S8, mám Xiaomi, který vydrží hodně dlouho, ale poklesem ze 100 na 85% se neznervózním :)

Pokud máš 15% dolů za půl hodiny, taky bys jej měl reklamovat. Toto vážně normální není.

Pepo špatně čteš dotaz 15% za 1,5 hod,ale i tak je to celkem dost.Baterka je tam myslím "jen"3000mAh.

Jo jo čtu blbě To už by celkem i mohlo být

Vladimíre, ty čteš blbě... On odepisoval Jackovi, který psal, že mu to klesne o 15% za půl hodiny s Xiaomi.

Ovšem podotýkám, že do toho téměř celou tu půlhodinu čumím :)

Koupil jsem ho v Alze. Zkusím Hard reset a uvidím. Četl jsem si že pár lidí mělo podobný problém když S8 aktualizovali na Android 8

se podivej do aplikaci co ti vysava baterii nez zacnes blaznit.

A tys prováděl aktualizaci?