» Poradna » Ostatní

Galaxy S7 knox 0x1

Zdravím, kdysi jsem potřeboval root na přístup do pár aplikací. Dnes jsem se rootu zbavoval a přeflashnul přes odin software. Mám původní software a root také nemám.. jen mám knox 0x1. Je nějáké řešení jak ho dát zpět na 0x0? Nejde mi např. apka samsung pass. Píše mi to: Zařízení bylo rootováno z důvodu bezpečnosti nemáte přístup nebo něco takového. Kdo má s tím zkušenost, tak bych poprosil o radu, děkuji.

Odpovědi na otázku

Ještě bych chtěl podotknout, že zařízení je v google play certifikováno.

Ne, Knox 0x1 je nevratný. Existují metody, jak udělat root bez změny Knox, ale vrátit zpět už jej nejde.