» Poradna » Mobily

Galaxy s7- zklamání

Dobrý den,Mám samsung galaxy s7 cca týden. S nadšením jsem ho rozbalil a stáhl hry (asphalt 8, hearthstone, dead trigger 2, modern combat 5 a další). Je to vlajková loď samsungu všude píšou, jaký je to herní stroj...dokonce jsem hledal na googlu. 10 nejlepších herních mobilů a skoro všude ho strkají. Asphalt se dostahoval. A co vidím ? Místo plynulého výchozího menu je to sekající se břečka. To samé hearthstone, i když ten je na tom o dost lépe. Snad jediné z výše uvedených her, která se neseká a jede opravdu plynule je modern combat 5. Fakt nevím co si o tom mám myslet. Může za to samotný samsung a jeho prostředí touchwiz a nebo je to špatná optimalizace her ? Rozhodoval jsem se mezi Iphonem a Samsungem. Samsung měl u mě ve všem navrch, ale dneska bych ho nejradši hodil o zeď. Už vím, proč si lidi kupují Iphone. Sice nemá diodu a další vymoženosti, ale co se týče softwaru (kromě větší omezenosti) a optimalizace, Iphone nikdo nepřekoná.

Odpovědi na otázku

Tento tvůj výlev má jaký smysl?

Jsou tam minimálně 2 otázky...

I s 1 otázkou, kterou jsem nepopřel, je to prostě výlev. A ta první otázka je řečnická, nepočítá se.

Kterej magor může hrát na telefonu takové hry ???!!! Na hry je kvalitní PC, kde jen grafická karta stojí víc jak ten telefon

V tom případě nastává otázka, který magor si koupí mobil za 10 500 čistě na práci

Telefon si na hry kupuje jen blb. Na hry si kup playstation a svoji stížnost směřuj na lampárnu, nechápu co tady čekáš...

Kterej magor?...no já je třeba hraju.... Hádej proč? Když to MT umí...tak proč ne? Samozřejmě to není plnohodnotné hraní...na to mám PC, ale když někde čekám.. tak na ukrácení času super.

Pokud jej máš týden a nevyhovuje ti, tak jej vrať, jestli jsi jej koupil přes é-shop. A příště si kup třeba iPhone SE. ☺

preco si si nekupil S8 :) S7 je uz predsa 1.5 rocny telefon :)jedine co som s S7 hral bol real racing a nemal som problem, dal si vykone telefonu na maximum ?

Samsung dává na tyto starší telefony cashback 3000,- Kč a další 3000,- Kč se pak dá ušetřit u ElectroWorldu při založení věrnostní karty. S7 pak vyjde na necelých 8000,- Kč. ☺

https://us.battle.net/forums/en/hearthstone/top... Vypněte tu pojebanou službu nebo co to od Samsungu v tom telefonu je.

taky mám S7 už rok a půl sekl se mi přesně 0x to se lehko pamatuje a měl jsem v něm už nespočet her.

Nejspíš tam něco "zmrvil" nebo dostal zkrátka vadný kus...

Zmrvil? Na youtube je tuna videi s tím jak se ty hry sekají. Idiot jsem jen proto, protože jsem se na to yt nepodival a věřil jsem recenzím a popisu mobilu.

Tak proč to tady několika lidem, co ten mobil mají, jede v pohodě??

O co vám vlastně jde? Řešení už tu máte, napsal jsem vám ho.Mimochodem to nejjednodušší, co můžete udělat, je hodit to do googlu. Já to udělal za vás. Vypněte tu službu a buďte spokojený.Fakt nechápu, proč pokládáte dotaz, když ignorujete odpovědi.

Odpoved je jednoducha. Jsi idi*ot. Telefon na hry je stejny nesmysl, jako auto na spani. Ano, jde to, ale neni to primarni funkce. Na hrani si porid PC, pokud jsi socka, tak nejakou konzoli.

Koupil jsi vůbec opravdu Samsung? Kromě heartstone jsem tyto hry hrál (a hlavně, Dead Trigger 2 je hodně stará hra) a naprosto v pořádku.Na Aliexpressu lze pořídit "Galaxy S7" již od 150USD. Občas tam chybí logo Samsung, občas tam je podivný Android, občas něco jiného.........

Mobil na hry.No fuj a zase fuj.Zase další patlal.

Moj syn dostal do starostlivosti taky stary a slabucky Sony Xperia L. Tiez si tam x hier "stiahol ". Xperia L urcitu dobu fungovala ale tlf. zacal sam restartovat a nedal sa vobec pouzit. Nedal sa ani resetovat cez menu v Androide.

vlajkova lod to byla rok zpet. to za prve. za druhe, ted jsem zkousel Hearthstone a nevidim zadny problem se sekanim.

Tazatel nechce pomoct vyřešit problém, chtěl si zanadávat. Tady nemá smysl argumentovat, kazíte si tím akorát náladu.

Naopak, my se náramně bavíme

kolik si dostal za tuhle kladnou recenzi na iphone?

To není kladná recenze na iPhone, ale záporná na lidskou blbost :)

Odpovídám oběma, nechápete psaný text, ale to se asociálům stává běžně :D

Naopak, chápeme velmi dobře, že tazatel je neschopný nebo spíš nechce aplikovat radu od Bzuci, protože na ní vytrvale odmítá reagovat. Tudíž je jasné, že chtěl jen vyzdvihnout iPhone vůči S7 :) Ale to zase nepochopíš ty, jako netechnik ;)

mozno si si kupil fake fón. to sa deje pomerne casto.