» Poradna » Mobily

Galaxy S5 fake?

ahojte, vidím, že si tu hodně pomáháte, tak mám taky jeden dotaz. Níže dávám odkaz na dvě fotky údajně originál Samsung Galaxy S5, můžete mi na to někdo mrknout a říct svůj názor? Mně se totiž nezdají nahoře ty didodky ale možná se pletu .... údajně je k tomu originál doklad, záruka apod ... ale než se někam vydám, chtěla bych slyšet názor někoho kdo tomu rozumí líp než já http://www.imgup.cz/image/Sbjhttp://www.imgup.cz/image/Sb3

Odpovědi na otázku

ziadaj si od telefonu imei kod ale nie s krabice ale priamo si ho zisti v telefonezadaj tento kod * # 0 6 #.a na tuto stranku zadaj imei kod https://imeidata.net/alebo sem http://www.imei.info/nedrz sa moc imei kodu co je na skatuli,skatula sa da kupit za 10€ barzkde na bazozi

Znám asi 5 lidí se samsungem a ve všech případech mají originál. a všichni mají problém s nápisem SAMSUNG na zadní straně. Někdy upadlo písmenko, někdy je to ošoupané, že to nejde přečíst atd. Tohle je až moc dobrý stav, to bude fake. :D

pokud na tom máš TPU obal nebo hardcase či třeba flip obal, tak se to nejspíš neošoupe.

To je velmi jednoduché. Pokud ti to někdo nabízí znatelně levněji, než velké oficiální shopy (T.S.Bohemia, Alza atd.), tak máš jistotu, že to je fake, protože vzhledem k minimálním maržím nemá nikdo možnost prodávat to levněji, než ty shopy (ledaže by to bylo kradené zboží, ale to předpokládám taky nechceš). Značková elektronika obecně má ceny +/- stejné a není možné se legálně dostat na ceny třeba o 30 a více % nižší. Pokud někdo něco takového tvrdí, tak je jisté, že tam je nějaký zásadní háček. Pokud chceš originál, kup ho z oficiálního zdroje přes nějaký velký známý shop. Nemáš šanci koupit ho jinde znatelně levněji.

Je to soukromá inzerce, prodává ho za 210eur (což se mi zdá málo), ale na Slovensku se pohybují tak kolem 300eur použité ... tak jsem z toho blázen asi nebudu riskovat, abych pak neměla problémy ... mě spíš zarazily ty didody nahoře, myslela jsem, že u S5 je jich tam víc a není ten nalevo ...

Len pozor, lebo S5 stoji cez 350 eur novy, ale S5 mini stoji novy od 250 eur. Takze pokial je to mini, cena je relativne ok, ak nie, tak je to podozrive.

Ahoj, normálně se prodává kolem 7tis na aukru, tak bych asi neriskoval.Nevim, proč uvádíš cenu v Eurech?To není z ČR?

Jelikož je to ze slovenského bazoše, jezdím o víkendech na SK tak jsem se dívala po inzerci i tam ....

Ať dodá fotku fungujícího telefonu potopeného ve vodě. Originál by měl být vodotěsný.

Spis je divny ten reproduktor na zadni casti. http://samsunggalaxys4.cz/novinky/davejte-si-pozor-...

Nemají náhodou všechny pravé baterky pro vyšší modely od Samsung kód NFC pro ověření pravosti?