» Poradna » Ostatní

Galaxy S3 a platby pres NFC u nas v ČR

Ahojvlastnim Galaxy S3 ktery je vybaven NFC. Zajimalo by me jeho pouziti k platbam pomoci NFC. Funguje to u nas nejak uz ? Kdyz chci stahnout Google Wallet pres Play tak je udajne moje zarizeni nepodporovano. Nekdo mi tvrdil ze zatim je funkcni u nas bud google wallet nebo nejaky o2 wallet. Jak to tedy u nas je ? Mym operatorem je ale T-Mobile takze predpokladam ze ten O2 Wallet je ze hry. Jak dostat tedy do telefonu Google Wallet kdyz pres Play market to nejde ? A kde u nas je to pote pouzitelne ?

Odpovědi na otázku

Tady jsi v Česku a né v Německu, nedej bože v USA. Chce to čas!!!

je mi jasne ze my jsme u nas stale 100 let za opicema a nasi operatori si stale mysli ze FUP 300MB mesicne je dost a nemate sanci ho vycerpat. Na druhou stranu uz nekteri udajne platby pres NFC podporuji. Treba globus nebo spar. Tusim i v penny jsem videl moznost platit bezkontaktne. Takze zase az tak spatne na tom nebudem. Jsem navic z Ostravy a ne nejake diry kde nejblizsi a jediny shop je hruska 6km daleko.Rikas tedy ze jeste cekat na vetsi rozsireni ?

pokial chces GW iba nainstalovat, tak bud si ho stiahni patchnuty, a nahod cez root explorer do data/app a system/app, alebo si mozes stiahnut market enabler, a nastavis si americkeho providera.(na obe moznosti potrebujes root)pokial chces GW aj pouzivat v CR, da sa to, ja to pouzivam v Interspari na pankraci, v kauflande a tiez v Zabkach a vsetko v pohode, je to ale trosku viac prace aby to fungovalo.pokial chces navod tak si najdi na xda, alebo mi napis na googlewallet@yopmail.net a ti mozem popripade napisat priamo navod ako to sprovoznit.

http://2i.cz/2i/i/503b6d9a/b51375e1aa2... tu mas moje posledne transakcie cez vikend co som kupoval mlieko, vodu a blbosti ine :D, aby si si nemyslel ze kecam

a som zabudol, tu mas zoznam predajni kde funguje platba aj cez GW http://kartavmobilu.cz/places.php - tak si tam najdi ostravu

Tam je docela dost mist kde se to da pouzivat teda koukam. I blba lekarna :) Casem urco pribude jeste vice mist. Kazdopadne napsal jsem ti na ten mail o vice info, jestli ti to neva :)

mal by si dostat spravu na FB