» Poradna » Mobily

Galaxy s 8 zahřívání

dobrý den mám samsung galaxy s8 android 9asy po patnácti minutách po zapnutítedy po každým rosvícením dispejese telefon zahřeje asi na 52 °C po dobu normálního používání koukal jsem do návodu a tam píšouže po hodnotě 60°C by se měl nechat telefon chvíly odležetstáhl jsem apku profiler která ukazuje hodnoty baterie teplotu a proudteplota nikdy nepřekročila 60°C baterie se niak extra nevibíjínevím jestli to mám ignorovatslišel jsem že note 7,8 a obecně samsung hoří deformuje se baterie nebo vybuchuje max teplota 58 výjmečně

Odpovědi na otázku

I když vím co poradit, tak ti zásadně neporadím. Za tu češtinu si to nezasloužíš. Vlastně takové příspěvky beru jako záměrnou provokaci a přeji ti s telefonem vše "nejlepší".

na počítači píši asy po třetí nepoužívám ho jen kdyš na to mám nervy to však není dúvod takové ignoracehold každý neřeší všechno na počítačinechci vyvolávat žádnou provokaci

Jak jste ten text proboha napsal a kdo vás učil na základní škole? To myslíte vážně psát takto?

Souhlasím s "herma", vypadá to, že jste si spletl klávesy a místo čárek používáte enter. Jenže pak se na to člověk podívá trochu více z blízka a AU!Sorry kámo, ale vás dotaz je zdraví nebezpeční. Hrozí vážný oční úraz.

Nevím co řešíš, u reparátu z češtiny žádný telefon stejně povolený není