» Poradna » Mobily

Galaxy Ace nechce bootovat (prosím pomoc)

ZdravímDneska jsem chtěl opět dát novou ROMku do mého Samsungu Galaxy Ace.Popisovací čislo: GT-S5830i Dneska jsem tam teda chtěl dát po 4 novou ROM, předešlá byla 4.2.2 no to je jedno problém je v tom že telefon jsem nechal instalovat novou ROM a něco se někde pokazilo a ukazují se chyby resp. Ukazovali: Error mount/system. Error mount/data a Error mount/cache fotku bych semka dal ale nevím jak. No to je problém první. Jenže mi už jaksik nechce nahodit ani systém tudíž se nikam nedostanu a další problém že už se nedostanu ani do recovery. Takže nevím co teď a ještě poznámečka: Když jsem byl v Recovery tak mi to ukozavalo ty chyby tudíž jsem nemohl ani nainstalovat předešlou ROMku. Prosím pomozte.Děkuji Jarda.

Odpovědi na otázku

Flashni to znovu a správně.

Flashl bych jenže už se nemohu dostat ani do recovery

Tady jukni na tohle video, mělo by ti napovědět jak oživit ten tvůj mobil..K tomu potřebuješ jen tu správnou ROMku a nástroj "Odin"... ostatní dle návodu ... https://www.youtube.com/watch

Ok zkusím.Až budu mět výsledek napíšu

Tak nic nepomohlo mi to