» Poradna » Mobily

Galaxy A5 2016 Herní problémy

k Vánocům jsem dostal nový telefon Samsung Galaxy A5 2016, vše vypadalo, že mobil funguje, jak má, až do té chvíle co jsem si do něj stáhl pár her, všechny měly FPS problémy a tak jsem se koukl na YT, jestli i ostatní mají problémy jako já se stejným zařízením, a zjistil jsem, že nemají ... Dokonce i můj starý Galaxy S3 Neo rozjížděl ty hry lépe a na 60 FPS, tento telefon mně celkem zklamal ale také mi připadá, že mi byl prodán vadný kousek, je to pravda?

Odpovědi na otázku

Samozrejme je mozne ze mas vadny kousek ale tento foun ma naprosto tragickou GPU (foun pekny ale toto je na nem vysmech), takze bych se nedivil kdyby to co se stalo tobe bylo normalni.