Gainward GeForce GTX 1060 6GB DDR5

Ahojte,momentálne majú na Alze časovo obmedzenú zľavu na Gainward GeForce GTX 1060 6GB DDR5 za 259 euro. To je myslím celkom výhodná cena nie?Mám PC s core i5 4590s, 16gb ram a nejaký obyčajný zdroj od Zalman (síce 600W ale shit) s grafikou r7 265 2GB. To by bol celkom slučný posun, nie? S tým že tá nvidia má myslím aj nižšiu spotrebu. Alebo to ani nie je moc výhodná cena?

Odpovědi na otázku

Vzhledem k tomu, jak jsou nyní napálené ceny grafik to sleva je. Když to ale srovnám s cenami před rokem, tak už taková sláva není. Přesto je to dnes rozhodně zajímavá nabídka. Výkon to mít bude.Bohužel je to za grafiku, jejíž provedení je poměrně slabé. Vzhledem k ceně, to ale asi vadit moc nebude.Pokud chcete její porovnávací recenzi s ostatními, tak tady:https://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/4... Nejhorší je bohužel hlučnost tohoto modelu. Když vám nebude vadit více hluku, tak je to velmi lákavá nabídka. Možná ale půjdou nějak poladit větráky. Uvidíte.